Tęsdami naudojimąsi šia svetaine, jūs sutinkate su Taisyklės ir SąlygosPrivatumo politika bei mūsų slapukų naudojimu.

Šiuo metu nėra prekių

  Giacomo Fenocchio Barolo Bussia DOCG 0.75L 14.5%

   

  Giacomo Fenocchio šeimos vyno darykla Monforte d'Alba mieste, Cuneo provincijoje, Barolo vynuogių auginimo regiono širdyje, gyvuoja nuo 1864 m.

  72,00 €

  SAUGUS
  APSIPIRKIMAS

  PRISTATYMAS
  Į NAMUS   

  ATSIIMKITE NEMOKAMAI
  PARDUOTUVĖJE KAUNE

  TURITE KLAUSIMŲ?
  SUSISIEKITE

  Prekės informacija

  Nebbiolo vynuogės, skirtos Barolo Bussia DOCG, atkeliauja tik iš Monforte d'Alba esančios Bussia kalvos, pietvakariuose. Kalvotoje vadinamojo Elveziano dirvožemio vietovėje su molio ir kalkakmenio nuosėdomis, kuriose gausu geležies.


  Vynuogės skinamos rankomis pirmoje spalio pusėje. Po to seka ilga keturiasdešimties dienų maceracija.  Savo unikalų charakterį „Barolo“ įgyja trisdešimt mėnesių laikant didelėse statinėse, pagamintose iš Slovėniško ąžuolo.


  Barolo Bussia spalva yra sodriai granato raudonumo, o aromatų puokštė daili ir maloni, su intensyviais aštrių rožių ir saldymedžio natomis. Skonis sausas, šiltas, sodrus, subalansuotas su ryškiais taninais ir ilgai išliekančiu poskoniu. Vynas, ypač tinkamas papildomam išlaikymui. Savo struktūra ir kūnu šis „Barolo“ puikiai dera su mėsos patiekalais, žvėriena ir brandintais sūriais.

  Charakteristikos
  Kilmės šalis:
  Italija
  Regionas:
  Pjemontas
  Vietovė:
  Barolo
  Tūris:
  0.75 L
  Stiprumas:
  14.5%
  Rekomenduojama patiekimo temperatūra:
  16 -18°C
  Alergenai:
  Sulfitai
  Perspėjimas:
  Vartodami alkoholį, rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove. Draudžiama parduoti, pirkti ir pristatyti alkoholinius gėrimus asmenis jaunesniems nei 20 metų.

  Panašūs produktai

  Giacomo Fenocchio Barolo Bussia DOCG 0.75L 14.5%

  72,00 €