Tęsdami naudojimąsi šia svetaine, jūs sutinkate su Taisyklės ir SąlygosPrivatumo politika bei mūsų slapukų naudojimu.

Šiuo metu nėra prekių

  Likeris Pampelle Ruby L’Apero 0.7L

  Likeris Pampelle Ruby L’Apero 0.7L 15%

   

  „Star Ruby“ raudonieji greipfrutai rinkti rankomis idiliškoje Korsikos saloje yra  žvaigždė mūsų aperityvo istorijoje. Jie suteikia mums išskirtinę spalvą, karčiai-saldų skonį bei patiekimo universalumą.

  19,99 €

  SAUGUS
  APSIPIRKIMAS

  PRISTATYMAS
  Į NAMUS   

  ATSIIMKITE NEMOKAMAI
  PARDUOTUVĖJE KAUNE

  TURITE KLAUSIMŲ?
  SUSISIEKITE

  Prekės informacija

  "Pampelle" distiliuojamas trimis būdais: greipfrutai per pusę perpjaunami ir atliekama ilgas maceracijos procesas, kol įvyksta visiškas ekstrahavimas. Siekiant sustiprinti natūralius citrusinių vaisių aromatus, šviežios žievelės maceruojamos ir distiliuojamos varyje. Tada  „rubinai‘ yra lėtai spaudžiami, kol tampa sodriai, aksomiškai raudoni.


  Natūralūs citrusu aromatai: praturtinti aukščiausios kokybės citrusinių vaisių žievelėmis, gautomis iš viso pasaulio, įskaitant džiovintus japoniškos citrinos - Yuzu, korsikietiškos Cedrat citrinos  ir Bigarade karčiojo apelsino žieveles.


  Maišymas su botanika: vėliau partijos sumaišomos su Cinchona medžio žievės chininu, natūraliomis Gentian trauktinėmis ir firminiu Eau-de-Vie, pagamintu iš vynuogių, kurios buvo fermentuotos ir distiliuotos kolonijiniu distiliavimo metodu.


  Tobulinta Konjako regione: Pampelle yra gaminamas Prancūzijos konjako regione, Žamako mieste, kur kiekvienas butelis yra antspauduotas Damselfly, saugomos vietinės rūšies, antspaudu.


  Karčiai saldus, bet ne cukraus: Pampelle yra natūraliai mažiau cukraus, negu kituose aperityvuose, todėl skaniausia - vartoti atšaldytą. Rezultatas – amatininkų karčiai saldžių citrusinių vaisių, natūralių augalinių medžiagų ir "Eau de Vie" užpilas. Saldžiai kartaus pobūdžio, panašus į Vermouth Blanc gėlių ryškumą , puikiai tinka kokteiliams. Sudėtingas, tačiau giliai gaivinantis aperityvas, patiekiamas tik „L'Apero“.


  Puikus kokteilių ingredientas.


  Papildomas informacija: Pampelle yra 100% be glitimo ir pieno. Jame taip pat nėra genetiškai modifikuotų organizmų. Pampelle gamyboje nenaudojami jokie gyvūnų kilmės produktai.

  Charakteristikos
  Kilmės šalis:
  Prancūzija
  Tūris:
  0.7L
  Stiprumas:
  15%
  Perspėjimas:
  Vartodami alkoholį, rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove. Draudžiama parduoti, pirkti ir pristatyti alkoholinius gėrimus asmenis jaunesniems nei 20 metų.

  Panašūs produktai

  Likeris Pampelle Ruby L’Apero 0.7L

  Likeris Pampelle Ruby L’Apero 0.7L 15%

  19,99 €